Witaj szkoło!

Dnia 2 września 2024 r. społeczność naszej szkoły zebrała się w hali szkolnej, by świętować początek kolejnego okresu nauki.

Podczas inauguracji roku szkolnego, Pan Dyrektor Marcin Kuśnierz powitał wszystkich uczniów, rodziców, przybyłych gości oraz grono pedagogiczne. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Uroczystość uświetnił występ uczniów klasy II, którzy wierszem i piosenką pożegnali wakacje i powitali szkołę. Powitali również pierwszaczków, którym wręczyli drobne upominki.

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami.

Rok szkolny 2024/2025 został więc oficjalnie rozpoczęty.

Uczniom uczącym się w naszych murach życzymy, aby w najbliższych miesiącach, jak najpełniej skorzystali z okazji do rozwoju zainteresowań, zdobywania wiedzy i wzbogacania własnej osobowości.

Powodzenia!