Konkurs „Strażak – bohater codzienności”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Strażak – bohater codzienności” zorganizowanym przez Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.

W swoich pracach plastycznych mieli przedstawić strażaków jako bohaterów, którzy codziennie ryzykują swoje życie, by ratować innych.

Celem Konkursu była popularyzacja wiedzy na temat pracy strażaków. Rozwijanie wyobraźni i kreatywności wśród uczestników, oraz promowanie postaw prospołecznych i bezpiecznych zachowań przeciwpożarowych.

Prace uczniowie mogli wykonać dowolną techniką plastyczną (np. rysunek, malarstwo, kolaż, itp.).

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy VI: Joanna Cader, Antoni Dziedzic, Kaja Maciejna, Anna Paszek, Hubert Stasica.

Ogłoszenie wyników 04.11.2024r.

Trzymamy kciuki:)