Dzień Dziecka
Udało się!
18 czerwca wreszcie pogoda dopisała i dzieci mogły świętować zaległy dzień dziecka.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, wszystkim rodzicom za pomoc, wszystkim sponsorom oraz Pani Anna Wasilewska Wójt Gminy Jeleśnia i Pani sołtys Izabela Wyród
To było prawdziwe święto.
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności udało się stworzyć wydarzenie, które spotkało się z dobrym przyjęciem zarówno wśród młodszych, jak i starszych uczniów szkoły.
Rodzice przygotowali wspaniałe potrawy, pop corn, owoce oraz lemoniady w kilku smakach. Na uczestników czekały również świeżo przygotowywane kiełbaski z grilla oraz wata cukrowa. Pani Wójt zasponsorowała pyszne lody.
Wśród atrakcji znalazły się „dmuchańce” dla młodszych i starszych uczniów. Stanowisko tatuaży, prac plastycznych i kącik biblioteki publicznej.
Na koniec imprezy odbyło się ochładzające piana party:)
Wszyscy – od najmłodszych do najstarszych – bawili się po prostu wyśmienicie!
Dziękujemy za wspaniałą energię i wspólnie spędzony czas.









