34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Akcja ,,BOOM2! Na komiksy i gry planszowe’’

10 listopada klasa trzecia w ramach akcji ,,BOOM2! Na komiksy i gry planszowe’’ brała udział w zajęciach pt ,,Ożywione komiksy, ruch, gest, emocje” organizowanych przez Gminną Bibliotekę.

Uczniowie mieli okazję bliżej poznać dostępne w bibliotece komiksy. Okazało się, że wielu z nich czyta takie książeczki jednak nie zwracali uwagi na rysunki, w których ukryte są różnego rodzaju emocje. Potrafili je prawidłowo nazwać, wyszukać na obrazkach komiksów, omówić. Najwięcej zabawy mieli podczas wyrażania danych emocji indywidualnie i zespołowo. Świetnie wymyślili tematy i odegrali je. Zespoły były tak twórcze i kreatywne, że oglądający mieli trochę kłopotów z odgadnięciem. Na wielkie uznanie zasługiwała ich mimika, gestykulacja i gra aktorska. Ciekawą częścią zajęć było tworzenie wspólnego klasowego komiksu. Wszyscy mogli w dowolnej pozie stanąć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance.

Zajęcia były bardzo ciekawe i wesołe. Prowadzącej pani Ewie bardzo dziękujemy!!!!