34-340 Jeleśnia, Rynek 11

NASZE MUZYCZNE SUKCESY

Miniony rok szkolny, to rok pełen sukcesów muzycznych naszych uczniów.

Marta Krzyżowska z klasy IVa oraz Szymon Kormaniak z klasy III gimnazjum, w dniu 22 maja b.r. wzięli udział w eliminacjach do Konkursu „Piosenki mojej mamy”, organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Żywcu pod patronatem Burmistrza Antoniego Szlagora. Wszystkich uczestników było ponad 120 -stu. Nasi uczniowie przeszli dalej i wystąpili na Koncercie Laureatów Pod Grojcem 1 czerwca. Możemy być z nich dumni, gdyż poziom był bardzo wysoki na eliminacjach.

To nie koniec sukcesów, ponieważ 2 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury Marta i Szymon, również popisali się pięknymi występami i zdobyli I – sze miejsca w swoich kategoriach, w konkursie „Rozśpiewane dzieci”.

Kolejnym konkursem, był konkurs piosenki anglojęzycznej „Let’s sing” w Sopotni Małej. Również i tam, Marta piosenką Whitney Houston „I Will Always Love You” oraz Szymon śpiewając „Hello” Lionela Richie zdobyli I- sze miejsca.

 Oprócz nich wystąpiła także Weronika Krzyżowska z klasy VI i zdobyła II – gie miejsce, a duet dziewczyn z klasy VII w składzie : Aleksandra Krzyżowska i Edyta Kalemba miejsce I – sze w kategorii – zespoły.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW