34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Pożegnanie klas ósmych.

Nadszedł długo wyczekiwany czas radości i wolności. Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach pracy.

Spotkały się klasy VI i VIIIa i VIIIb – absolwenci rocznika 2022/2023.

Wychowawczynie klasy VIIIa- Pani Renata Kormaniak i klasy VIIIb – Pani Katarzyna Czul pożegnały swoich wychowanków. Pani Dyrektor Małgorzata Falisz wręczyła wszystkim świadectwa, wyróżnienia i nagrody oraz doceniła ich ciężką całoroczną pracę. 

Absolwentów pożegnali szóstoklasiści ciekawym programem artystycznym i upominkami.

Ósmoklasiści część artystyczną rozpoczęli „Belgijką”, po której słowami pięknych wierszy
i piosenek podziękowali swym pedagogom, rodzicom i pracownikom placówki za 8 lat pobytu w szkole. Chociaż u wielu z nich pojawiła się łezka w oku, to mówili, że ich serca przepełnia radość, bo mogli stanowić cząstkę tej szkoły, bo poznali wyjątkowych ludzi, bo doceniono ich i wysłuchano, bo pokazano im właściwą drogę życia, nauczono, jak bezpiecznie pokonywać jej wyboje i nieoznakowane zakręty. Na koniec były kwiaty i poczęstunek.

Życzymy Wszystkim powodzenia!!!