Świąteczny konkurs 🎄

W IX WOJEWÓDZKIM KONKURSIE Z ZAKRESU TECHNIKI SPRAWNE RĘCE – MĄDRA GŁOWA PT.” ŚWIĄTECZNA CHOINKA”, wzięło udział 15 uczniów z klasy V,VI, VII.
Celem konkursu było:
– rozwijanie zdolności manualnych,
– rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży,
– kształtowanie wrażliwości estetycznej, rozwijanie wyobraźni, uzdolnień i inwencji twórczej,
– ukazanie piękna i pielęgnowanie tradycji świątecznych.
🌲🌟🌲🌟🌲🌟🌲🌟🌲🌟🌲🌟🌲🌟🌲
Jury w składzie p. Beata Kubik, p. Wioletta Klimczak, p. Katarzyna Maślanka, p. Renata Kormaniak dokonało wyboru prac zgodnie z ustalonymi kryteriami, biorąc pod uwagę adekwatność z tradycjami zdobnictwa, walory estetyczne prac, pomysł na pracę.
Uczniowie biorący udział w konkursie:
Antoni Dziedzic, Joanna Cader, Anna Paszek, Kaja Maciejna, Wiktoria Jakubiec, Milena Mich, Zofia Kasprzak, Sandra Mich, Weronika Dendys, Małgorzata Brańka, Edyta Waligóra, Weronika Paszek, Karolina Barcik, Antonina Stanclik, Martyna Krzyżowska