34-340 Jele艣nia, Rynek 11

艢wi膮teczny konkurs 馃巹

W IX WOJEW脫DZKIM KONKURSIE Z ZAKRESU TECHNIKI SPRAWNE R臉CE 鈥 M膭DRA G艁OWA PT.鈥 艢WI膭TECZNA CHOINKA鈥, wzi臋艂o udzia艂 15 uczni贸w z klasy V,VI, VII.
Celem konkursu by艂o:
– rozwijanie zdolno艣ci manualnych,
– rozwijanie zainteresowa艅 artystycznych dzieci i m艂odzie偶y,
– kszta艂towanie wra偶liwo艣ci estetycznej, rozwijanie wyobra藕ni, uzdolnie艅 i inwencji tw贸rczej,
– ukazanie pi臋kna i piel臋gnowanie tradycji 艣wi膮tecznych.
馃尣馃専馃尣馃専馃尣馃専馃尣馃専馃尣馃専馃尣馃専馃尣馃専馃尣
Jury w sk艂adzie p. Beata Kubik, p. Wioletta Klimczak, p. Katarzyna Ma艣lanka, p. Renata Kormaniak dokona艂o wyboru prac zgodnie z ustalonymi kryteriami, bior膮c pod uwag臋 adekwatno艣膰 z tradycjami zdobnictwa, walory estetyczne prac, pomys艂 na prac臋.
Uczniowie bior膮cy udzia艂 w konkursie:
Antoni Dziedzic, Joanna Cader, Anna Paszek, Kaja Maciejna, Wiktoria Jakubiec, Milena Mich, Zofia Kasprzak, Sandra Mich, Weronika Dendys, Ma艂gorzata Bra艅ka, Edyta Walig贸ra, Weronika Paszek, Karolina Barcik, Antonina Stanclik, Martyna Krzy偶owska