Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła uczestniczy w akcji X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 2 października 2020 r. pod hasłem:
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji również w gronie rodzinnym!

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już za nami.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną zorganizowany był tylko na lekcjach matematyki przez nauczyciela prowadzącego. W każdej klasie zostali wyłonieni eksperci tabliczki mnożenia.

Ponadto uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Internetowym Konkursie Matematyczno – Logicznym organizowanym w ramach obchodów X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

W różnych kategoriach wiekowych uczestniczyło w nim kilka tysięcy osób z całego Świata. Naszą Szkołę reprezentowało 7 uczniów (5 z klasy IV, 1 z kl.VIb, 1 z kl.VIIa).

Finalistami konkursu zostali: Mateusz Klimczak z kl. IV oraz Amelia Weinkauf z kl.VIb

Gratulujemy !!!!