34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Święto Konstytucji 3 Maja

Dnia 23 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Uczniowie poprzez przygotowany montaż słowno-muzyczny starali się przybliżyć wszystkim to ważne wydarzenie z historii naszego kraju.  Młodzi artyści zabrali społeczność szkolną w podróż w czasie przez historię naszego kraju, prezentując fascynujące informacje dotyczące uchwalenia tej ważnej dla naszego narodu konstytucji. Ich staranne przygotowanie, nie tylko ożywiło przeszłość, ale także podkreśliło wagę tego wydarzenia dla kształtowania naszej tożsamości narodowej.

Nie tylko słowem, ale także dźwiękiem uczciliśmy to wyjątkowe święto. Chór szkolny „Muzyczne Jedynki”, oprawa muzyczna oraz patriotyczny taniec dziewczynek z kółka tanecznego wzbogacił atmosferę naszej akademii. 

Ta podniosła uroczystość stała się okazją aby pogratulować pani wójt Annie Wasilewskiej objęcia kolejnej kadencji w samorządzie JELEŚNI.

Dziękujemy wszystkim za ich zaangażowanie i wkład w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.