Turnieju Wiedzy o Pożarnictwie

W dniu 01 kwietnia 2019 r., w naszej szkole,  odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Pożarnictwie.

W konkursie wzięło udział 15 uczniów Szkół Podstawowych, z terenu Gminy, oraz 17 uczniów III klasy Szkół Gimnazjalnych oraz klas VII i VIII Szkoły Podstawowej, a także 2 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Test oceniała Komisja konkursowa pod przewodnictwem, dh Tadeusza Pala członka Zarządu Oddziału powiatowego ZOSP RP w Żywcu, oraz Radnego Radny Powiatu Żywieckiego .

Nagrody oraz dyplomy dla wszystkich uczestników Turnieju wręczała Wójt Gminy Jeleśnia – Anna Wasilewska.

Swoją obecnością zaszczycili nas także, Dh Marian Malec– Skarbnik Zarządu Gminnego ZOSP RP w Jeleśni, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej przy Zarządzie Powiatowym ZOSP RP  w Żywcu,  Dh.Dominik Grzegorzek– Sekretarz Zarządu Gminnego ZOSP RP w Jeleśni, a także Komendant Gminny ZOSP RP w Jeleśni Dh. Wiesław Smagoń.

Wyniki:

Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-VI:

I miejsce NADIA ZAJĄC – (Krzyżówki)
II miejsce KAMIL WIDZ – (Krzyżówki)
III miejsce ARTUR MENTEL  –  (Przyborów)

Kategoria: Szkoła Podstawowa kl. VII – VIII i kl. III  Gimnazjum:

I miejsce BARTŁOMIEJ BIAŁEK – (Jeleśnia nr 2)

II miejsce ANNA KAMIŃSKA – (Przyborów)
III miejsce MATEUSZ GACZOREK – (Krzyżówki)

Kategoria: Szkoły Średnie:

I miejsce MARIA KITKA – (ZSEG Żywiec ) – (Jeleśnia)

II miejsce NATALIA WALCZAK  – (ZSEG Żywiec)  – (Krzyżówki)

Laureaci oraz wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Zwycięzcy z poszczególnych kategorii wezmą udział w dniu 6 kwietnia 2019 w Eliminacjach Powiatowych OTW, w Łękawicy.

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz ich opiekunom!