34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018-2019

3 września po  wakacyjnej przerwie nadszedł czas na powrót do szkoły. Tego dnia uczniowie o godz. 9.00 zgromadzili się w sali gimnastycznej na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2018/2019. Pani dyrektor serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych. Na szczególne powitanie zasłużyli najmłodsi uczniowie, którzy dzielnie wraz z rodzicami po raz pierwszy przestąpili progi naszej szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy II b pod opieką wychowawczyni, którzy zaprezentowali wiersze,  piosenki  i pokaz taneczny.

Po apelu wszyscy uczniowie i nauczyciele posadzili przed szkołą drzewko niepodległości celem uhonorowania setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, a następnie rozeszli się do klas, aby spotkać się z wychowawcami. Na spotkaniach tych  wychowawcy przypomnieli uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Życzymy wszystkim uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym!