34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Zawody sportowe – koszykówka

28.11.2022r w Sopotni Wielkiej odbyły się Gminne zawody w mini piłkę koszową. Nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce pokonując drużynę z Korbielowa i drużynę z Sopotni Wielkiej.Chlipcy będą nas reprezentować na Zawodach Powiatowych.

Gratulujemy!!!

Skład:

Karol Bartek

Antoni Morkisz

Mateusz Kormaniak

Filip Klimczak

Dawid Szydło

Franciszek Suchy

Wojtek Malec

Antoni Tomaszek

Jakub Cwajna

W dniu 29.11.2022 r w Sopotni Wielkiej odbyły sie zawody w mini piłce koszowej dziewczyn. Nasza drużyna uplasowała się na trzecim miejscu walcząc do ostatniej sekundy meczu i pokonując zespół ze szkoły nr 2 w Jeleśni.Wielkie gratulacje dla naszych dziewczyn za sportowa rywalizację.

Skład:

Magdalena Hulbój

Julia Ponikwia

Aleksandra Łoboz

Kinga Kulig

Klaudia Pastor

Małgorzata Brańka

Weronika Denys

Wiktoria Jakubiec

Zofia Kasprzak

Weronika Paszek

Antonina Stańczyk

Edyta Waligóra