34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Dzień Dziecka 2016-2017

Dzień Dziecka 1 czerwca

2017 roku w Zespole Szkół nr 1 w Jeleśni został zorganizowany Dzień Dziecka wraz z prezentacją projektu edukacyjnego zatytułowanego „Spacerkiem po Europie” przygotowanego przez klasę II gimnazjum. Głównym celem projektu było zapoznanie uczniów z historią i kulturą wybranych krajów europejskich.
O godzinie 9:00 odbyło się przedstawienie, które oglądali uczniowie naszej szkoły wraz z dziećmi z przedszkola. Następnie zostały zorganizowane rozgrywki sportowe w różnych kategoriach wiekowych. Prezentacja projektu edukacyjnego oraz zabawy sportowe cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Wszystko zakończyło się wspólnym grillem. Koordynatorami projektu były pani Renata Kormaniak oraz pani Anna Brańka, a koordynatorem rozgrywek sportowych pan Wojciech Zwardoń.