34-340 Jeleśnia, Rynek 11

IKAR – konkurs informatyczno-językowy

W Powiatowym Konkursie Informatyczno – Językowym „IKAR”  XVII EDYCJI ‘2019  brali udział uczniowie naszej szkoły.

 Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego oraz finału powiatowego.

Głównym celem konkursu była: popularyzacja języka angielskiego i informatyki.

FINAŁ POWIATOWY  odbył się 04. 04.2019r. na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej w Milówce. Obejmował zadania praktyczne, gdzie pytania oraz odpowiedzi były wyłącznie w języku angielskim. Zadania praktyczne uczniowie mieli wykonać w aplikacji Open Office. Ocenie podlegała także pięciominutowa konwersacja w języku angielskim z członkami Powiatowej Komisji Konkursowej na temat zagadnień dotyczących grafiki komputerowej.

Wyróżnienie otrzymał uczeń klasy III gimnazjum Kacper Moc natomiast tytuł finalisty otrzymał  uczeń klasy III gimnazjum Adrian Zieliński.

Gratulujemy!!!!!