Jasełka szkolne

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli.Nie inaczej było w tym roku: 19 grudnia 2017 o godzinie 9.00 spotkaliśmy się na sali gimnastycznej.Jasełka przygotowały klasy pierwsze z wychowawczyniami. Piękna scenografia, kostiumy małych aktorów wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Po raz kolejny mieliśmy okazję oglądać historię Świętej Rodziny i narodzenia Jezusa lecz za każdym razem przedstawianą inaczej.

Dopełnieniem świątecznego spotkania był piękny koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez poszczególne klasy i panią od muzyki.Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali świątecznych życzeń Pani Dyrektor i w świątecznych nastrojach rozeszli się do sal, w których odbyły się klasowe spotkania wigilijne.