34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Konkurs wiedzy o Chorwacji

 

Znamy wyniki konkursu wiedzy o Chorwacji…

Na posiedzeniu 21 kwietnia 2021 roku komisja, w której zasiadali przedstawiciele Konsulatu Republiki Chorwacji w Krakowie, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Kuratorium Oświaty w Katowicach pracując w trybie online oceniła zgodnie z kryteriami podanymi w regulaminie w skali 1-5 pkt. prace multimedialne, nadesłane na konkurs wiedzy o Chorwacji, zorganizowany w roku 2021 przez Konsulat Republiki Chorwacji w Krakowie dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego.

Łącznie wpłynęło 56 prac.

Decyzją Konsula Honorowego Republiki Chorwacji w Krakowie pana Pawła Włodarczyka i zgodnie z regulaminem konkursu, w związku z sytuacją pandemiczną w woj. śląskim konkurs został rozstrzygnięty na I etapie.

Drużyna z naszej szkoły w składzie :Kinga Maślanka, Jakub Pawlica, Krzysztof Kitka, Mateusz Smolicki oraz Gabriela Krzyżowska zajęła IX miejsce.

GRATULUJEMY !!!