34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Laureaci  Ogólnopolskiego Konkursu  Geograficznego „Geo-Planeta”

Laureaci  Ogólnopolskiego Konkursu  Geograficznego „Geo-Planeta”

 

          Konkurs przeprowadzany jest przy współpracy z Wydziałem Geografii Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie. Celem Konkursu Geograficznego „Geo – Planeta” jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii, przyrody oraz miejscu i znaczeniu Polski na świecie – zarówno w aspekcie gospodarczym, jak i terytorialnym. W konkursie brało udział 21 uczniów.

Wynik bardzo dobry uzyskała uczennica klasy VIII Emilia  Marciak oraz Kacper Niewdana
z klasy VI a,  natomiast uczniowie : Jakub Musiał, Katarzyna Białoń, Mateusz Białecki z klasy VI a otrzymali wyróżnienia.

Gratulujemy!!!!