34-340 Jeleśnia, Rynek 11

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „WIELKANOC W TRADYCJI NASZYCH PRZODKÓW”

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „WIELKANOC W TRADYCJI NASZYCH PRZODKÓW”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym „WIELKANOC W TRADYCJI NASZYCH PRZODKÓW”

12 marca br. W Muzeum Miejskim w Żywcu w Dziale Etnografii został on podsumowany.

Konkurs o tematyce obrzędowej skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu całego powiatu. Zorganizowany został przez Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łodygowicach, Miejskim Centrum Kultury w Żywcu oraz Muzeum Miejskim w Żywcu w ramach cyklu imprez pn. „Wielkanoc w tradycji naszych przodków”. W konkursie tym brało udział pięcioro uczniów z naszej szkoły, dwie prace uczennic z klasy II gimnazjum I. Krzyżowskiej oraz W. Kupczak zostały wyróżnione.