„Święty Mikołaj na Kresach 2023”

🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟🧑‍🎄🌟 🧑‍🎄🌟 🧑‍🎄🌟 🧑‍🎄🌟 🧑‍🎄🌟 🧑‍🎄🌟 🧑‍🎄🌟 🧑‍🎄🌟 🧑‍🎄🌟 🧑‍🎄
Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się i dołączyli do akcji.
W trudnym czasie wojennym wsparliśmy uczniów z obwodu lwowskiego. Sprawimy, że na ich twarzach niebawem pojawi się uśmiech.
Dziękujemy wychowawcom, którzy ze swoimi klasami odpowiedzieli na ten bardzo ważny apel. Razem możemy robić piękne rzeczy.
Dary zostały dostarczone do Kuratorium Oświaty w Bielsku. Stamtąd wyruszą w daleką podróż i dotrą do najbardziej potrzebujących.
Dziękujemy za serce, pomoc i wsparcie a my DZIĘKUJEMY p. Ani Buławie i klasie V za pomoc Mikołajowi
🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄 ❤️ 🧑‍🎄