34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Warsztaty teatralne klas 0-II

Dnia 29 października br. uczniowie klas młodszych wzbogacali swoją wiedzę teatralną uczestnicząc najpierw w warsztatach teatralnych, a później w przedstawieniu Katolickiego Teatru Edukacyjnego ,,Pokahontas- indiańska księżniczka’’.

Na scenie zobaczyliśmy  dziewczynkę w indiańskim kostiumie, pięknym pióropuszu, która oczarowała nas wdziękiem, ciekawością świata. Poznaliśmy również jej przyjaciół i ich niesamowite perypetie. Młoda dziewczyna pokazała nam jak można załatwiać pokojowo konflikty między osobami z dwóch różnych kultur – Indianami i białymi osadnikami.

Uczestnicząc w tym niesamowitym widowisku mieliśmy okazję zobaczyć  przepiękne kostiumy, scenografię, muzyka dostarczyły nam wzruszeń, okazji do śmiechu. Ten spektakl pokazał nam, że bycie księżniczką to nie chodzenie w koronie na głowie, a wrażliwość, dobre serce i szanowanie przyrody. Każdy może być taką księżniczką lub księciem.