34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Witaj Szkoło !!!

4 września rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny 2023-2024.

Uczniowie klasy siódmej powitali Pana Dyrektora, Grono Pedagogiczne, Rodziców i Uczniów.

Uczniowie kasy drugiej wraz z „Muzycznymi Jedynkami” wierszem i piosenką pożegnali wakacje i powitali szkołę. Powitali również swoich młodszych kolegów i koleżanki z klasy pierwszej, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą.

Pan mgr Marcin Kuśnierz, pełniący w tym roku szkolnym funkcję dyrektora powitał wszystkich serdecznie, życząc owocnego i bezpiecznego pobytu w naszej szkole, która, jak brzmiało hasło utworzone przez uczniów jest naszym drugim domem.

W szczególny sposób zwrócił się do Pani mgr Małgorzaty Falisz, której wraz z Gronem Pedagogicznym podziękował za 22 lata kierowania szkołą, opiekę, troskę, dobre słowo i wsparcie nauczycieli i uczniów. Dziękujemy!!!

Wszystkim uczniom naszej szkoły ?‍??‍? życzymy sukcesów, rozwoju własnych zainteresowań oraz samych miłych chwil ???

Wspólne zdjęcie byłej Pani Dyrektor i obecnego Pana Dyrektora z uczniami szkoły