„Zielona pracownia’ 2023”

Delegacja z naszej szkoły w osobach p.dyrektor Małgorzaty Falisz, p. Anny Buława i uczniów z klas ósmych na wręczeniu dyplomów przyznania dotacji na utworzenie szkolnych ekopracowni.

Uroczystość odbyła się przy Zamku w Ogrodzieńcu.

W ramach konkursu pt. „Zielona Pracownia’2023” zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach nagrodzony został projekt – pracownia pn. „Woda źródłem życia, dbamy o wodę, dbamy o Świat” (kwota dofinansowania – 48 000,00 zł).

Dzięki temu dofinansowaniu nasza szkoła zostanie wyposażona w innowacyjne technologie, sprzęt oraz materiały edukacyjne, które pomogą naszym uczniom zgłębiać tajniki chemii, fizyki, przyrody czy ekologii. Informujemy również, że otrzymaliśmy wcześniej wsparcie – 12 000,00 zł w konkursie pt. „Zielona Pracownia_Projekt 2023”.