34-340 Jeleśnia, Rynek 11

Światowy Dzień Wolontariatu

„Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje, ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce, z jakim tej pomocy się udziela.”

Jan Paweł II

 

Każdego roku, 5 grudnia obchodzone jest międzynarodowe święto wolontariuszy – ludzi, którzy niosą pomoc oraz wspierają różnego rodzaju inicjatywy i organizacje. Wolontariusze sami przygotowali scenariusz apelu. Przedstawili przygotowaną przez siebie prezentacje ze swojej dotychczasowej działalności.

 Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim wolontariuszom najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Życzymy Wam jak najwięcej zdrowia, wewnętrznej satysfakcji ze swoich działań oraz uśmiechu, wdzięczności tych, którym pomagacie. Empatia, wrażliwość, dobroć, bezinteresowność i serdeczność są cechami, które w tak szlachetny sposób potraficie spożytkować i obdarować nimi drugiego człowieka. Niech niesienie pomocy innym, wnosi w Wasze życie radość i szczęście oraz niech stanie się źródłem osobistego rozwoju.